Doprava a platba
Dodanie tovaru:
Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Priemerná doba expedície nášho tovaru je spravidla do 72 hodín (pri platbe vopred prevodom na účet je tovar expedovaný až po pripísaní prostriedkov na účet predávajúceho) a poštová služba doručuje tovar do 24 hodín.

Tovar doručujem kuriérskou službou zásielkovňa, Slovenskou poštou alebo rozvážame osobne firemnými autami. Ak ste zadali spôsob vyzdvihnutia osobný odber, tovar máte rezervovaný 7 dní od potvrdenia objednávky. Ak si tovar do 7 dní od potvrdenia objednávky na osobný odber nevyzdvihnete, predávajúci ma právo Vašu objednávku stornovať. Tovar si môžete vydvihnúť na našej predajne v Spišskej Novej Vsi:

Predajňa, sklad:
Školská 14,
05201 Spišská Nová Ves

Otvorené :
PO-PI: 8,00-16,00
SO-NE: po tel. dohode 0903 950 799, alebo 0911 950 799

Naša predajňa ponúka:
  • parkovisko priamo za predajňou – naloženie objemnejšieho tovaru priamo do auta
  • vybavenie do 5 minút
  • odborné poradenstvo – skúsený tím predavačov vám poradí s výberom vybavenie reklamácie či odstúpenia od zmluvy.


Ak ste si zadali platbu na dobierku, potvrdzujeme prijatie Vašej objednávky a v najbližšom možnom čase tovar zasielame. E-mailom Vás budeme informovať kedy tovar príde. Ak by u niektorého tovaru bola dodacia lehota dlhšia ako 14 pracovných dní, budeme Vás včas informovať telefonicky alebo e-mailom, aby ste sa rozhodli, či na tovar počkáte.

Cena dopravy:
Osobný odber (platba v hotovosti na predajni) – 0€
Prepravná spoločnosť (platba na dobierku)- 5€
Slovenská pošta (len do hmotnosti 15kg) – 5€
Slovenská pošta (len do hmotnosti 50kg) – 20€
Zásielkovňa (pladba predom) – 3€
Zásielkovňa (dobierka) – 4€